O firmě

Společnost Equity Consult poskytuje specializované finanční služby v oblasti asset managementu privátním klientům z řad podnikatelů, majitelů firem, manažerů a jejich rodin. Našimi klienty jsou zároveň firmy a instituce.

Jediným majitelem a jednatelem společnosti je Ing. René Tlolka.

Novodobá historie firmy se datuje od roku 2008, kdy René Tlolka začal podnikat jako fyzická osoba pod obchodním názvem Equity Consult. V roce 2011 byla založena zároveň firma Equity Consult, s.r.o., která převzala část aktivit fyzické osoby.

Základním posláním společnosti je hledání takových řešení, která přinášejí klientům navíc další peníze a zároveň zvyšují jejich bezpečí. Všechny investiční příležitosti, které nabízíme, jsou již léty prověřené a do velké části z nich investujeme i své vlastní peníze.

Každou nabídku sestavujeme individuálně, čerpáme přitom z široké škály produktů více než 20 finančních institucí. Nejsme schopni obsáhnout zcela všechny možnosti trhu, ale díky svým dlouholetým zkušenostem se umíme zaměřit na ty opravdu zajímavé. Často umíme poskytnout i takové služby, které jsou na trhu zcela jedinečné, a u konkurence je nenajdete.

Kanceláře máme v Karviné a v Praze. Mezi naše klienty patří významné firmy především z Moravskoslezského kraje a Prahy, jejich majitelé a manažeři. Někteří z nich byli oceněni titulem Podnikatel roku.


O majiteli

V roce 1999 dokončil inženýrské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze a od té doby se pohybuje v oblasti bankovnictví a poskytování finančních řešení pro náročnou a bonitní klientelu dodnes. V letech 2002 až 2008 pracoval na obchodních a manažerských pozicích v Citibank, GE Money Bank a UniCredit Bank. V roce 2008 se osamostatnil a začal podnikat v oblasti privátního finančního poradenství.

René Tlolka Equity Consult

© 2021 Equity Consult
IČ 28655729 / Karviná-Fryštát, Masarykovo náměstí 6, 733 01
Zapsaná u rejstříkového soudu v Ostravě - Spisová značka 37317 C

designed: kulich